  • 18UL1015STRWHI1000
18UL1015STRWHI1000
advertisement
Manufacturer No:
18UL1015STRWHI1000
HK JDW NO:
670-18UL1015STRWHI1000
Quantity:
In Stock : 10587
Step5Bar-code shipping tag
18UL1015STRWHI1000
  • Operating Temperature
    105°C
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    White
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.110 (2.79mm)
  • Length
    1000.0' 304.8m
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.030 0.76mm