  • 202W321-25-0-CS8965
202W321-25-0-CS8965
advertisement
Manufacturer No:
202W321-25-0-CS8965
HK JDW NO:
790-202W321-25-0-CS8965
Package:
Datasheet:
Description:
HEATSHRINK BOOT SZ21 BLACK
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
202W321-25-0-CS8965
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Material
    Elastomer, Semi-Rigid
  • Published
    2005
  • Series
    Thermofit 202W3
  • Feature
    Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Flame Retardant
  • Part Status
    Active
  • Type
    Boot
  • Color
    Black
  • Shell Size - Insert
    21
  • Large Diameter Recovered
    0.118 (3.00mm)
  • Large Diameter Supplied
    0.394 (10.01mm)
  • Small Diameter Recovered
    0.118 (3.00mm)
  • Small Diameter Supplied
    0.394 (10.01mm)
  • Total Length Recovered
    1.142 29.00mm
  • Total Length Supplied
    0.984 25.00mm