  • 20UL1007STRYEL25
20UL1007STRYEL25
advertisement
Manufacturer No:
20UL1007STRYEL25
HK JDW NO:
670-20UL1007STRYEL25
Package:
Datasheet:
20UL1007STRYEL25
Description:
Quantity:
In Stock : 24
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
20UL1007STRYEL25
  • Operating Temperature
    105°C
  • Wire Gauge
    20 AWG
  • Voltage
    300V
  • Jacket Color
    Yellow
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.070 (1.78mm)
  • Length
    25.00' 7.62m
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.016 0.41mm