  • 20UL1015STRBLA250
20UL1015STRBLA250
advertisement
Manufacturer No:
20UL1015STRBLA250
HK JDW NO:
670-20UL1015STRBLA250
Package:
Datasheet:
20UL1015STRBLA250
Description:
Quantity:
In Stock : 5188
Step5Bar-code shipping tag
20UL1015STRBLA250
  • Operating Temperature
    105°C
  • Wire Gauge
    20 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Black
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.100 (2.54mm)
  • Length
    250.0' 76.2m
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.030 0.76mm