  • 20UL1015STRGRE
20UL1015STRGRE
advertisement
Manufacturer No:
20UL1015STRGRE
HK JDW NO:
670-20UL1015STRGRE
Package:
Datasheet:
20UL1015STRGRE
Description:
Quantity:
In Stock : 6521
Step5Bar-code shipping tag
20UL1015STRGRE
  • Operating Temperature
    105°C
  • Wire Gauge
    20 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Green
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.100 (2.54mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.030 0.76mm