2220J2K50270KCR
2220J2K50270KCR
419-2220J2K50270KCR
2220 (5750 Metric)
27pF 2500V 2.5kV Ceramic Capacitor ±10% C0G NP0 1B 0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 2220 (5750 Metric)