  • 22UL1007SLDRED250
22UL1007SLDRED250
advertisement
Manufacturer No:
22UL1007SLDRED250
HK JDW NO:
670-22UL1007SLDRED250
Package:
Datasheet:
22UL1007SLDRED250
Description:
Quantity:
In Stock : 25
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
22UL1007SLDRED250
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    105°C
  • Packaging
    Spool
  • Feature
    Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
  • Part Status
    Active
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Voltage
    300V
  • Jacket Color
    Red
  • Conductor Strand
    Solid
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.062 (1.57mm)
  • Length
    250.0' 76.2m
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.016 0.41mm