  • 22UL1015STRBRO
22UL1015STRBRO
advertisement
Manufacturer No:
22UL1015STRBRO
HK JDW NO:
670-22UL1015STRBRO
Package:
Datasheet:
22UL1015STRBRO
Description:
Quantity:
In Stock : 41
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
22UL1015STRBRO
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Brown
  • Conductor Strand
    7/30
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.095 (2.41mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.030 0.76mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Ratings
    UL Style 1015
  • Operating Temperature
    105°C