  • 2425-001-X5U0-102M
2425-001-X5U0-102M
advertisement
Manufacturer No:
2425-001-X5U0-102M
HK JDW NO:
221-2425-001-X5U0-102M
Package:
Description:
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 200V
Step5Bar-code shipping tag
2425-001-X5U0-102M
  • Capacitance
    1000pF
  • Current
    20A
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Published
    2015
  • Series
    2425
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    X5U
  • Voltage - Rated
    200V