  • 2425-018-X7R0-102Z
2425-018-X7R0-102Z
advertisement
Manufacturer No:
2425-018-X7R0-102Z
HK JDW NO:
221-2425-018-X7R0-102Z
Package:
Description:
CAP FEEDTHRU 1000PF 100V
Step5Bar-code shipping tag
2425-018-X7R0-102Z
    Select All
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2015
  • Tolerance
    -20% +80%
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    no
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Terminal Finish
    Silver (Ag)
  • Voltage - Rated
    100V
  • Additional Feature
    C-TYPE CIRCUIT
  • HTS Code
  • Capacitance
    1000pF