  • 2425-523-X5U0-152P
2425-523-X5U0-152P
advertisement
Manufacturer No:
2425-523-X5U0-152P
HK JDW NO:
221-2425-523-X5U0-152P
Package:
Description:
CAP FEEDTHRU 1500PF 200V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2425-523-X5U0-152P
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2015
  • Series
    2425
  • Tolerance
    0% +100%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X5U
  • Voltage - Rated
    200V
  • Capacitance
    1500pF
  • Current
    20A