  • 2450BM15B0009E
2450BM15B0009E
advertisement
Manufacturer No:
2450BM15B0009E
HK JDW NO:
406-2450BM15B0009E
Package:
0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Datasheet:
2450BM15B0009E
Description:
Signal Conditioning 2400-2500 MHz RF Balun Filter
Step5Bar-code shipping tag
2450BM15B0009E
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    2.45GHz
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
    0805
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz