  • 2463-002-X5U0-101PLF
2463-002-X5U0-101PLF
advertisement
Manufacturer No:
2463-002-X5U0-101PLF
HK JDW NO:
221-2463-002-X5U0-101PLF
Package:
Axial, Shoulder
Datasheet:
Description:
CAP FEEDTHRU 100PF 200V AXIAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2463-002-X5U0-101PLF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mount
    Chassis Mount
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Axial, Shoulder
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    2463
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.155L 1.90mmx3.93mm
  • Tolerance
    0% +100%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    200V
  • Capacitance
    100pF
  • Current
    10A
  • Length
    3.937mm