  • 26PTFESTRRED25
26PTFESTRRED25
advertisement
Manufacturer No:
26PTFESTRRED25
HK JDW NO:
670-26PTFESTRRED25
Package:
Datasheet:
26PTFESTRRED25
Description:
Quantity:
In Stock : 39
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
26PTFESTRRED25
  • Operating Temperature
    200°C
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Red
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.039 (0.99mm)