  • 26PTFESTRRED500
26PTFESTRRED500
advertisement
Manufacturer No:
26PTFESTRRED500
HK JDW NO:
670-26PTFESTRRED500
Package:
Datasheet:
26PTFESTRRED500
Description:
Quantity:
In Stock : 13970
Step5Bar-code shipping tag
26PTFESTRRED500
  • Operating Temperature
    200°C
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Red
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.039 (0.99mm)