  • 26UL1007STRGRE500
26UL1007STRGRE500
advertisement
Manufacturer No:
26UL1007STRGRE500
HK JDW NO:
670-26UL1007STRGRE500
Package:
Datasheet:
26UL1007STRGRE500
Description:
Quantity:
In Stock : 15166
Step5Bar-code shipping tag
26UL1007STRGRE500
  • Operating Temperature
    105°C
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Voltage
    300V
  • Jacket Color
    Green
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.050 (1.27mm)
  • Length
    500.0' 152.4m
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.016 0.41mm