  • 28PTFESTRGRE25
28PTFESTRGRE25
advertisement
Manufacturer No:
28PTFESTRGRE25
HK JDW NO:
670-28PTFESTRGRE25
Package:
Datasheet:
28PTFESTRGRE25
Description:
Quantity:
In Stock : 46
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
28PTFESTRGRE25
  • Operating Temperature
    200°C
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Green
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.035 (0.89mm)