  • 28PTFESTRRED25
28PTFESTRRED25
advertisement
Manufacturer No:
28PTFESTRRED25
HK JDW NO:
670-28PTFESTRRED25
Package:
Datasheet:
28PTFESTRRED25
Description:
Quantity:
In Stock : 12525
Step5Bar-code shipping tag
28PTFESTRRED25
  • Operating Temperature
    200°C
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Red
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.035 (0.89mm)