  • 28PTFESTRVIO100
28PTFESTRVIO100
advertisement
Manufacturer No:
28PTFESTRVIO100
HK JDW NO:
670-28PTFESTRVIO100
Package:
Datasheet:
28PTFESTRVIO100
Description:
Quantity:
In Stock : 5937
Step5Bar-code shipping tag
28PTFESTRVIO100
  • Operating Temperature
    200°C
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Violet
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.035 (0.89mm)