  • 28T0121-20P
28T0121-20P
advertisement
Manufacturer No:
28T0121-20P
HK JDW NO:
449-28T0121-20P
Package:
Datasheet:
Description:
FT,NIZN,EC 3.07X1.5X2.08MMX850.
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
28T0121-20P
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Supplier Device Package
  • Material
    28
  • Mfr
    Laird-Signal Integrity Products
  • Series
  • Tolerance
    ±20%
  • Finish
    Parylene
  • Core Type
    Toroid
  • Gap
    Ungapped
  • Effective Area (Ae) mm2
    1.51
  • Effective Length (le) mm
    6.64
  • Initial Permeability (μi)
    850
  • Inductance Factor (Al)
    244 nH
  • Diameter
    0.121" (3.07mm)
  • Height
    0.082" (2.08mm)