  • 293D106X06R3A2TE3
293D106X06R3A2TE3
advertisement
Manufacturer No:
293D106X06R3A2TE3
Manufacturer:
Vishay Intertech
HK JDW NO:
17930-293D106X06R3A2TE3
Package:
Datasheet:
Description:
10uF 6.3V -55℃~+125℃ 3.4Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS