  • 3.0SMI48ATR
3.0SMI48ATR
advertisement
Manufacturer No:
3.0SMI48ATR
HK JDW NO:
730-3.0SMI48ATR
Step5Bar-code shipping tag
3.0SMI48ATR
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    53.3V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    38.8A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    77.4V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    48V