  • 3.0SMI8.5CATR
3.0SMI8.5CATR
advertisement
Manufacturer No:
3.0SMI8.5CATR
HK JDW NO:
730-3.0SMI8.5CATR
Step5Bar-code shipping tag
3.0SMI8.5CATR
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    8.5V
  • Bidirectional Channels
    1
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    9.44V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    208.3A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    14.4V