  • 3021-A-N-700
3021-A-N-700
advertisement
Manufacturer No:
3021-A-N-700
HK JDW NO:
468-3021-A-N-700
Description:
LED SUPP CC AC/DC 32V 700MA 7SIP
Step5Bar-code shipping tag
3021-A-N-700
  • Operating Temperature
    -40°C~80°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.83Lx0.83W x 0.43 H 21.0mmx21.0mmx11.0mm
  • Part Status
    Last Time Buy
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Power (Watts)
    22W
  • Max Power Dissipation
    22W
  • Efficiency
    95%
  • Voltage - Input (Max)
    24VAC
  • Max Output Current
    700mA
  • Voltage - Input (Min)
    7VAC
  • Current - Output (Max)
    700mA
  • Voltage - Output
    32V Max
  • Topology
    AC DC Converter
  • Height
    10.922mm
  • Length
    21.082mm
  • Width
    21.082mm