  • 3110MS-22W-B30-B00
3110MS-22W-B30-B00
advertisement
Manufacturer No:
3110MS-22W-B30-B00
HK JDW NO:
567-3110MS-22W-B30-B00
Description:
FAN AXIAL 80X25.3MM 220VAC WIRE
Step5Bar-code shipping tag
3110MS-22W-B30-B00
  • Operating Temperature
    14~158°F -10°C~70°C
  • Size / Dimension
    Square - 80mm Lx80mm H
  • Power (Watts)
    6.50W
  • Voltage - Rated
    220VAC
  • Power Rating
    6.5W
  • Current Rating (Amps)
    0.045A
  • Max Power Dissipation
    6.5W
  • Depth
    80mm
  • Current Rating
    45mA
  • Lifetime @ Temp
    100000 Hrs @ 25°C
  • Static Pressure
    0.220 in H2O (54.8 Pa)
  • Height
    25.3mm