  • 32NNSFBS
32NNSFBS
advertisement
Manufacturer No:
32NNSFBS
HK JDW NO:
256-32NNSFBS
Package:
Datasheet:
32NNSFBS
Description:
FUSEHOLDER 32A 550V ER 10 1.3KG
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
32NNSFBS
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to 32NNSFBS.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Number of Pins
    2
  • Weight
    222.26029g
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2006
  • Series
    NNS
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Black
  • Voltage - Rated
    660V
  • Current Rating (Amps)
    32A
  • Orientation
    Horizontal
  • Current Rating
    63A
  • Voltage
    550V