  • 345RPLFT
345RPLFT
advertisement
Manufacturer No:
345RPLFT
HK JDW NO:
378-345RPLFT
Package:
QSOP
Datasheet:
345RPLFT
Description:
3.3V 200MHz Clock Generators 20 Pins QSOP 20 Terminals
Step5Bar-code shipping tag
345RPLFT
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to 345RPLFT .
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    QSOP
  • Number of Pins
    20
  • Published
    1999
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    20
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Technology
    CMOS
  • Terminal Position
    DUAL
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    260
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Pin Count
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Number of Elements
    3
  • Temperature Grade
    COMMERCIAL
  • Number of Circuits
    1
  • Max Supply Voltage
    3.45V
  • Min Supply Voltage
    3.15V
  • Frequency (Max)
    200MHz
  • Input
    Clock
  • Primary Clock/Crystal Frequency-Nom
    50MHz
  • Length
    8.7mm
  • Width
    3.8mm
  • Thickness
    1.47mm