  • 402F37412ILR
402F37412ILR
advertisement
Manufacturer No:
402F37412ILR
HK JDW NO:
221-402F37412ILR
Datasheet:
402F37412ILR
Description:
Crystal 37.4MHz 12pF 4-Pin SMD T/R
Step5Bar-code shipping tag
402F37412ILR
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    37.4MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm