  • 405I35B32M00000
405I35B32M00000
advertisement
Manufacturer No:
405I35B32M00000
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
HK JDW NO:
221-405I35B32M00000
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
405I35B32M00000
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
405I35B32M00000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    405
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    AT-CUT; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    L5.0XB3.2XH1.0 (mm)/L0.197XB0.126XH0.039 (inch)
  • Operating Frequency
    32MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    13pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Drive Level
    10 μW
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm