  • 406I35E19M66080
406I35E19M66080
advertisement
Manufacturer No:
406I35E19M66080
HK JDW NO:
221-406I35E19M66080
Datasheet:
406I35E19M66080
Step5Bar-code shipping tag
406I35E19M66080
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.138W 6.00mmx3.50mm
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR, 7 INCH
  • Frequency
    19.6608MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    L6.0XB3.5XH1.2 (mm)/L0.236XB0.138XH0.047 (inch)
  • Operating Frequency
    19.6608MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm