  • 413N310000M1M
413N310000M1M
advertisement
Manufacturer No:
413N310000M1M
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-413N310000M1M
Package:
Datasheet:
413N310000M1M
Description:
Cap Film Suppression Y2/X1 0.1uF 1000VDC/300VAC PP 20% (26.5 X 8.5 X 17mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
413N310000M1M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1000VDC|300VAC