  • 416F27123ALR
416F27123ALR
advertisement
Manufacturer No:
416F27123ALR
HK JDW NO:
221-416F27123ALR
Datasheet:
416F27123ALR
Description:
CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT
Step5Bar-code shipping tag
416F27123ALR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Frequency
    27.12MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    120Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm