  • 416F374X2IST
416F374X2IST
advertisement
Manufacturer No:
416F374X2IST
HK JDW NO:
221-416F374X2IST
Datasheet:
416F374X2IST
Step5Bar-code shipping tag
416F374X2IST
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Frequency
    37.4MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±15ppm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm