  • 416F374X3AKR
416F374X3AKR
advertisement
Manufacturer No:
416F374X3AKR
HK JDW NO:
221-416F374X3AKR
Datasheet:
416F374X3AKR
Step5Bar-code shipping tag
416F374X3AKR
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    37.4MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±15ppm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm