  • 416F40611CLT
416F40611CLT
advertisement
Manufacturer No:
416F40611CLT
HK JDW NO:
221-416F40611CLT
Datasheet:
416F40611CLT
Step5Bar-code shipping tag
416F40611CLT
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Frequency
    40.61MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Operating Frequency
    40.61MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm