  • 416F40613CLR
416F40613CLR
advertisement
Manufacturer No:
416F40613CLR
HK JDW NO:
221-416F40613CLR
Datasheet:
416F40613CLR
Step5Bar-code shipping tag
416F40613CLR
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    40.61MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm