  • 4310M-102-222
4310M-102-222
advertisement
Manufacturer No:
4310M-102-222
HK JDW NO:
103-4310M-102-222
Datasheet:
4310M-102-222
Step5Bar-code shipping tag
4310M-102-222
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    4300M
  • Size / Dimension
    0.984Lx0.085W 24.99mmx2.16mm
  • Tolerance
    ±2%
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
    no
    10
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Number of Functions
    5
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Base Part Number
    4310M
  • Lead Length
    3.43mm
  • Number of Elements
    1
  • Size Code
    9808
  • Number of Resistors
    5
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    400mW
  • Element Power Dissipation
    0.4W
  • Resistor-Ratio-Drift
    50ppm/°C
  • Height
    6.35mm
  • Height Seated (Max)
    0.250 6.35mm