  • 4310M-102-300
4310M-102-300
advertisement
Manufacturer No:
4310M-102-300
HK JDW NO:
103-4310M-102-300
Package:
10-SIP
Datasheet:
4310M-102-300
Step5Bar-code shipping tag
4310M-102-300
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Package / Case
    10-SIP
  • Number of Pins
    10
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    4300M
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.984Lx0.085W 24.99mmx2.16mm
  • Tolerance
    ±1Ohm
  • Temperature Coefficient
    ±250ppm/°C
  • Resistance
    30Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Base Part Number
    4310M
  • Number of Resistors
    5
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    400mW
  • Resistor-Ratio-Drift
    50ppm/°C
  • Height
    6.35mm
  • Height Seated (Max)
    0.250 6.35mm
  • Length
    24.9936mm
  • Width
    2.159mm