  • 445A31S24M00000
445A31S24M00000
advertisement
Manufacturer No:
445A31S24M00000
HK JDW NO:
221-445A31S24M00000
Datasheet:
445A31S24M00000
Step5Bar-code shipping tag
445A31S24M00000
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR, 7 INCH
  • HTS Code
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Operating Frequency
    24MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm