  • 445A32B24M00000
445A32B24M00000
advertisement
Manufacturer No:
445A32B24M00000
HK JDW NO:
221-445A32B24M00000
Datasheet:
445A32B24M00000
Step5Bar-code shipping tag
445A32B24M00000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Operating Frequency
    24MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    13pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm