  • 445A33K27M00000
445A33K27M00000
advertisement
Manufacturer No:
445A33K27M00000
HK JDW NO:
221-445A33K27M00000
Datasheet:
445A33K27M00000
Step5Bar-code shipping tag
445A33K27M00000
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Operating Frequency
    27MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm