  • 445C23C25M00000
445C23C25M00000
advertisement
Manufacturer No:
445C23C25M00000
HK JDW NO:
221-445C23C25M00000
Datasheet:
445C23C25M00000
Step5Bar-code shipping tag
445C23C25M00000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    16pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm