  • 445C33A30M00000
445C33A30M00000
advertisement
Manufacturer No:
445C33A30M00000
HK JDW NO:
221-445C33A30M00000
Datasheet:
445C33A30M00000
Step5Bar-code shipping tag
445C33A30M00000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
  • Additional Feature
    AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
  • Operating Frequency
    30MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm