  • 445C33D25M00000
445C33D25M00000
advertisement
Manufacturer No:
445C33D25M00000
HK JDW NO:
221-445C33D25M00000
Datasheet:
445C33D25M00000
Description:
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
Step5Bar-code shipping tag
445C33D25M00000
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Additional Feature
    AT-CUT; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm