  • 445W3XS16M00000
445W3XS16M00000
advertisement
Manufacturer No:
445W3XS16M00000
HK JDW NO:
221-445W3XS16M00000
Datasheet:
445W3XS16M00000
Step5Bar-code shipping tag
445W3XS16M00000
  • Operating Temperature
    0°C~50°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Additional Feature
    AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±15ppm
  • Operating Frequency
    16MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm