  • 45-CBSA-2.75X5.5X0.4
45-CBSA-2.75X5.5X0.4
advertisement
Manufacturer No:
45-CBSA-2.75X5.5X0.4
HK JDW NO:
464-45-CBSA-2.75X5.5X0.4
Package:
Description:
RF SHIELD 2.75" X 5.5" T/H
Step5Bar-code shipping tag
45-CBSA-2.75X5.5X0.4
  • Length - Overall
    5.500 139.70mm
  • Width - Overall
    2.750 69.85mm
  • Height - Overall
    0.400 10.16mm