  • 45-CBSA-4.0X4.5X0.4
45-CBSA-4.0X4.5X0.4
advertisement
Manufacturer No:
45-CBSA-4.0X4.5X0.4
HK JDW NO:
464-45-CBSA-4.0X4.5X0.4
Package:
Description:
RF SHIELD 4" X 4.5" THROUGH HOLE
Step5Bar-code shipping tag
45-CBSA-4.0X4.5X0.4
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Length - Overall
    4.500 114.30mm
  • Width - Overall
    4.000 101.60mm
  • Height - Overall
    0.400 10.16mm