  • 4604X-102-272LF
4604X-102-272LF
advertisement
Manufacturer No:
4604X-102-272LF
HK JDW NO:
103-4604X-102-272LF
Datasheet:
4604X-102-272LF
Description:
Quantity:
In Stock : 102
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
4604X-102-272LF
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.398Lx0.098W 10.11mmx2.49mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Termination
    SIP
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    2.7kOhm
    Array/Network Resistors
  • Packing Method
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.5W
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Lead Length
    3.3mm
  • Working Voltage
    100V
  • Power Per Element
    300mW
  • Element Power Dissipation
    0.3W
  • Height
    5.08mm
  • Height Seated (Max)
    0.200 5.08mm