  • 4608X-102-753LF
4608X-102-753LF
advertisement
Manufacturer No:
4608X-102-753LF
HK JDW NO:
103-4608X-102-753LF
Datasheet:
4608X-102-753LF
Step5Bar-code shipping tag
4608X-102-753LF
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.798Lx0.098W 20.27mmx2.49mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    75kOhm
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Number of Resistors
    4
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    300mW
  • Height
    5.08mm
  • Height Seated (Max)
    0.200 5.08mm