  • 47-CBSA-1.25X2.5X0.4
47-CBSA-1.25X2.5X0.4
advertisement
Manufacturer No:
47-CBSA-1.25X2.5X0.4
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
HK JDW NO:
464-47-CBSA-1.25X2.5X0.4
Package:
Description:
RF SHIELD 1.25" X 2.5" T/H
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
47-CBSA-1.25X2.5X0.4
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    40-CBS
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Shield, 2-Piece
  • Ventilation
    Non-Vented
  • Length - Overall
    2.500 63.50mm
  • Width - Overall
    1.250 31.75mm
  • Height - Overall
    0.400 10.16mm